Operator maszyn i urządzeń (m/k/z)

cardinal GmbH z Wuppertalu jest wyspecjalizowanym dystrybutorem i przetwórcą technicznych taśm samoprzylepnych dla wielu gałęzi przemysłu. Poszukujemy pracowników (m/k/d) jako operatorów maszyn i urządzeń na produkcji.

Twoje zadania:

  • Konfiguracja maszyny
  • Koordynacja i kontrola wszystkich prac w zakładzie
  • Prace konserwacyjne i porządkowe
  • Kontrola wyrywkowa wyników pracy zgodnie z planem kontroli
  • Przechowywanie dokumentów wewnętrznych

Twój profil

  • Ukończone szkolenie techniczne, np. mechanik opakowań
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej
  • Preferowane doświadczenie w obsłudze wykrawarek
  • ostrożny, szybki i niezależny sposób pracy
  • Gracz zespołowy, niezawodny, zmotywowany, zdolny do pracy pod presją

Twój kontakt

Sven Wohlfahrt
Lean Manager

Nasze korzyści

Co oferujemy naszym pracownikom

Praca w małym zespole

38,5-godzinny tydzień pracy

Elastyczny czas pracy

Brak operacji zmiany biegów

Płaska hierarchia i szybkie procesy decyzyjne

Nowoczesne korzyści społeczne

Indywidualne szkolenia i wsparcie

Wspólne opracowywanie celów